درباره ما

درباره ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زندگی شهری امروز، هوای آلوده، استرس، تغذیه نامناسب، غذاهای آماده، عدم تحرک و عوامل مختلف محیطی بدن را به سوی فرسودگی زودرس سوق داده اند و انواع بیماریها از جمله سرطان، سکته های مغزی و قلبی را موجب می شوند.

گروه سلامت نوترون با نظر به این مقوله، با هدف گسترش و بهبود سلامت عمومی جامعه، با ایجاد تیمی مجرب، متشکل از متخصصین تغذیه، پزشکان و کارشناسان حرفه ای در این راستا فعالیت خود را آغاز نموده است. حاصل این تلاش ارائه محصولاتی منحصر به فرد از سری محصولات آب هوشمند نوترون می باشد که سالها پیش در کشورهایی همچون ژاپن، کره، آمریکا و اکثر کشورهای اروپایی، جهت بالا بردن سلامت عمومی جامعه مورد استفاده قرار گرفته است.

گروه سلامت نوترون از سال ۱۳۸۴ تحقیقات و بررسی های خود را در زمینه سلامت و بهداشت عمومی جامعه و کاهش بیماریهای ناشی از شیوه زندگی صنعتی آغاز کرده است. نتیجه تمامی این تلاشها به ارائه محصولاتی منحصر به فرد در زمینه سالم سازی آب آشامیدنی و بالا بردن خواص درمانی، مغذی سازی آب آشامیدنی انجامیده است.

این محصولات یکسری فیلتر با کاربری بسیار ساده، قابل حمل و قابل استفاده در همه جا و برای تمامی خانواده ها، ورزشکاران و افراد در تمامی سنین می باشد. این فیلترها در آب آشامیدنی قرار می گیرند و خواص مثبت ویژه ای به آب می دهند.

این خواص افزوده شده به آب، علاوه بر تأمین مواد معدنی مورد نیاز روزانه بدن که معمولا در سیستم های غذایی فعلی به حد نیاز به بدن نمی رسند،به پاک سازی بدن از سموم و همچنین در خصوص پیشگیری و بهبود بیماری های قلبی و عروقی، پیشگیری از انواع سکته، بهبود بیماریهای گوارشی و پیشگیری از ابتلای مجدد، کنترل فشار خون و … کمک کرده و بسیار مؤثر است.

به علاوه یکسری محصولات خاص از این دست، برای جلوگیری از پیری زودرس در کل اندامها و ارگانهای بدن، افزودن خواص آنتی اکسیدانی و یا خواص رژیمی و کاهش وزن، به آب آشامیدنی، به کار می روند.

همچنین گروه سلامت نوترون، با ارائه محصولاتی همچون توپ ماشین لباسشویی ، در راستای کمک به حفظ محیط زیست و کاستن از اثرات مخرب شوینده ها بر محیط طبیعی، گام بزرگی برداشته است. از سوی دیگر، به راحتی می توان از خواص منحصر به فرد آن در شویندگی بهتر پارچه و لباس ها، با براقیت و شفافیت بیشتر و بالا بردن عمر پارچه، بدون استفاده از شوینده های شیمیایی، بهره برد.

اکنون این گروه با تیم متخصص خود پس از عرضه محصولات به بازار آماده ارائه خدمات حرفه ای مشاوره تغذیه و بهداشتی به تمامی افراد به صورت رایگان می باشد. هموطنان عزیز می توانند به راحتی با تماس با تیم مشاوره گروه سلامت نوترون اطلاعات لازم در مورد محصولات نوترون و نحوه استفاده از آنها را دریافت نمایند. شایان ذکر است، حتی بدون خرید کالا هم می توانید از این خدمات ویژه مشاوره به رایگان استفاده نموده و سلامت و نشاط را به خود و خانواده تان هدیه کنید.