• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
استیک آلکالاین در ویکی پدیا - آب قلیایی - گروه سلامت نوترون

استیک آلکالاین در ویکی پدیا

استیک آلکالاین در ویکی پدیا

استیک آلکالاین با خاصیت قابل حمل بودن در بطری های نیم لیتری قرار گرفته و بین بازه زمانی ۱۵ دقیقه الی ۱ ساعت آب را قلیایی کرده،خاصیت آنتی اکسیدانی به آب بخشیده و املاح منیزیوم و کلسیم به آب اضافه میکند.

در گذشته آب قلیایی (آلکالاین)  از چشمه‌ های درمانی تأمین می‌شد. از معروف‌ترین چشمه‌های آب قلیایی به چشمه زمزم در عربستان می توان اشاره کرد. زندگی شهری، استفاده همگانی از آب چشمه‌های قلیایی را محدود کرده است. به همین دلیل دانشمندان برای تولید آبی با خواص مشابه چشمه‌های قلیایی به فعالیت پرداختند.

در مطالعات مندرج شده استیک آلکالاین در ویکی پدیا بیشتر به بررسی این مطالب می پردازیم.

 

تاریخچه

در ژاپن مطالعه بر روی آب قلیایی از سال ۱۹۳۱ آغاز شد و در سال ۱۹۶۶ وزارت بهداشت ژاپن استفاده از آب قلیایی را برای اسهال مزمن، سوءهاضمه، تخمیر غیرطبیعی دستگاه گوارش و ترش کردن معده مجاز اعلام کرد. در سال ۱۹۹۴ بنیاد آب عملگرای ژاپن با حمایت وزارت بهداشت تأسیس شد. محققان اعتقاد دارند که عمده‌ترین خاصیت آب‌های قلیایی، به قدرت آنتی اکسیدانی آن مربوط می‌شود. این محصول در ابتدا در ژاپن و خاور دور و سپس در ایالات متحده و اروپا محبوبیت یافت و در حال حاضر در ایران نیز تولید می‎گردد.

مکانیسم عمل

آب قلیایی تولیدشده توسط استیک آلکالاین به دلیل تأمین املاح ضروری بدن نظیر کلسیم و منیزیم می‌تواند از بروز برخی بیماری‌های مزمن مانند بیماری‌های قلبی، بالا رفتن فشار خون، دیابت و البته پوکی استخوان جلوگیری کند. از طرف دیگر یون فلزات قلیایی آب را یونیزه کرده و هیدروژن فعال تولید می‌کنند که خواص آنتی اکسیدانی بالایی دارد.

(Mg(s) + 2H2O(l) → Mg(OH)2(s) + H2(g

مقالات معتبر پزشکی اثرات آنتی اکسیدانی این محصول را مورد تأیید قرار داده است.

جستارهای وابسته

 

 

مندرج در سایت ویکی پدیا

استیک آلکالاین

۴ Comments

 1. لطفا علت افزایش ۴۲ درصدی قیمت استیک آلکالاین را توضیح دهید؟؟؟!!!!!!!!!!!

  پاسخ
  • احتراما به اطلاع دوستان عزیز می رسانیم که در سال جاری قیمت مواد اولیه، تمامی حامل های انرژی برای تولید، هزینه های نیروی انسانی ، تعرفه های گمرکی و عوارض و غیره بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است، مزید بر این علت افزایش قیمت ارز ، همچنین اخذ انواع گواهینامه ها و تاییدیه های بین المللی موجب افزایش قیمت کالا گردیده است.
   خاطر نشان می گردد قیمت استیک آلکالاین در بازار های جهانی حداقل ۲۵ دلار می باشد که کیفیت محصول نوترون به مراتب بالاتر می باشد.

   پاسخ
 2. درود بر شما لطفا مدرکی برای ما عرضه کنید که استیک آلکالاین آب را یونیزه قلیایی میکند نه قلیایی

  پاسخ
  • با سلام
   استیک آلکالاین نه تنها یونیزه بلکه هیدروژن محلول تولید می کنه که قدرت آنتی اکسیدانی بسیار بالایی داره. ضمنا آزمایشات یونزه یا همون کاهش ORP در برگه آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت درج شده.

   پاسخ

*