• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
انجمن دیابت - آب قلیایی - گروه سلامت نوترون

تجلیل انجمن دیابت ایران از گروه سلامت نوترون

تجلیل انجمن دیابت ایران از گروه سلامت نوترونReviewed by بهروز مرادی on Dec 5Rating: ۳.۰تجلیل انجمن دیابت ایران از گروه سلامت نوترونمناسب ترین آب مصرفی برای افراد دیابتی آب قلیایی می باشد.گروه سلامت نوترون با ارایه استیک آلکالاین خدمت بزرگی در جلوگیری از بروز دیابت انجام داده است.
انجمن دیابت

 

تجلیل انجمن دیابت از گروه سلامت نوترون

چهار میلیون ایرانی دیابت دارند و همین پارسال ۲ هزار تن به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند. تغییر سبک زندگی مهمترین راه در جلوگیری از بروز دیابت ارزیابی می گردد.

از این رو در ایران انجمن دیابت (ادا) در سال ۱۳۶۹ با هدف ارایه ی برنامه های آموزشی و افزایش آگاهی جامعه نسبت به بیماری دیابت تاسیس گردیده است.

شنبه ۲۳ آبان در روز جهانی دیابت کنگره ی «بازشناسی تاثیر سبک زندگی در کاهش بیماری دیابت» به همت انجمن خیریه ی حمایت از بیماران دیابتی در تهران برگزار شد که در این نشست پزشکان متخصص، استادان برجسته ی دانشگاه و مدیران صنایع غذایی سالم، به طرح نظرهای کارشناسی خود پرداختند.

این کنگره با حضور مسئولان و مدیران شاخص کشور از جمله «بهرام بهرامی» رییس پژوهشگاه قوه قضاییه و «کوروش پرند» معاون وزیر کار و امور اجتماعی برگزار گردید. همچنین از متخصصین برتر کشور “پروفسور منوچهر جعفریان” پدر علم تغذیه ایران، دکتر حمیدالله افراسیابیان متخصص طب سنتی و دکتر شکور امیدی رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران دیابتی کشور به بررسی راه های جلوگیری از بروز عوارض بیماری دیابت پرداختند.

گروه سلامت نوترون در خلال کنگره با معرفی محصول استیک آلکالاین عنوان کرد که این محصول می تواند با اصلاح سبک زندگی قدم بزرگی از راه جلوگیری از بروز دیابت بردارد. همچنین بهترین آب جهت نوشیدن مختص بیماران دیابتی آب قلیایی عنوان شد. در پایان مراسم نیز مزایای آب قلیایی برای بیماران دیابتی به تفضيل شرح داده شد و انجمن دیابت ایران از گروه سلامت نوترون تجلیل و قدردانی به نمود.

همچنین مقاله تاثیر درمانی آب قلیایی بر عوارض دیابت در هفته نامه انجمن خيريه دیابت ایران، ویژه نامه روز جهانی ديابت منتشر گردید.

با امید به اينکه گروه سلامت نوترون بتواند در این راستا رسالت خود را که همانا شناساندن مزایای آب قلیایی به بیماران دیابتی است به انجام رساند و تمامی بیماران از موهبت آب قلیایی برخوردار گردند.

*