جشنواره فروش محصولات نوترون در زمستان ۹۵

از ابتدای دی ماه ۱۳۹۵ به ازای هر ۵۰۰ هزار تومان فروش انجام شده از محصولات نوترون در هر ماه ۱ امتیاز برای فروشندگان در نظر گرفته میشود. در پایان هر ماه قرعه کشی بین افراد دارای امتیاز صورت گرفته و به قید قرعه به یک نفر کمک هزینه خرید یک دستگاه پژو ۲۰۶ به ارزش ۳۰ میلیون تومان پرداخت میگردد.

این جشنواره فروش شامل ۳ کمک هزینه خرید خودرو و هر یک برای یک بازه یکماهه میباشد. بدیهی است در صورت استقبال فرشتگان باد  ، این جشنواره برای ماه های آتی تمدید خواهد شد.

این اطلاعیه در تاریخ  ۹۵/۱۱/۵ منقضی گردید.

One Comment

  1. مشاور فروش شرکت بادران

    علت لغو این اطلاعیه چیست این خبر صحت دارد؟
    اطلاعیه شماره ۱۵۹ داخلی : حذف موقت محصولات و جوایز نوترون چهارشنبه، ۶ بهمن ماه ۱۳۹۵
    با توجه به اظهارات خلاف واقع شرکت دیبا تجارت خاورمیانه ( تولید کننده محصولات نوترون ) و اقدام غیر متعارف آن شرکت در نشر این اظهارات در فضای مجازی تا شفاف شدن وضعیت ادامه همکاری فی مابین ، محصولات نوترون از روی سبد فروش کالایی شرکت حذف شد در نتیجه قرعه کشی جوایز بهمن و اسفند برگزار نمی شود و عزیزانی که در شش روز اول ماه محصولات نوترون را با ویژگی جوایز خریداری نموده اند می توانند تا قبل از پایان بهمن نسبت به عودت آنها بدون کسر هر گونه وجهی اقدام نمایند لازم به ذکر است جوایز ماههای گذشته این محصولات به قوت خود باقی است این اظهار خلاف واقع چه بوده است؟ اگر امکان دارد ما را هم در جریان بگذارید سپاسگزارم

    پاسخ

*