• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
کمپین آری به تولید ملی

حمایت نمایندگان مجلس از کمپین آری به تولید ملی

Slide4

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: بیش از ۱۸۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای به حمایت از تولید ملی با پیوستن به کمپین آری به تولید ملی پیوستند.

موسی‌الرضا ثروتی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از انتشار بیانیه‌ای با امضای بیش از ۱۸۰ نماینده برای پیوستن به کمپین “آری به تولید ملی” خبر داد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، پیوستن به کمپین مذکور را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری خواند و تصریح کرد: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در راستای بهره بردن از مفهوم اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به پویش مردمی “آری به تولید ملی”که به دست جوانان و برای جوانان ایجاد شده می پیوندیم.

وی ادامه داد: امیدوارانه به تولیدکنندگان می گوییم در کنار شما هستیم تا برای فردای این کشور دست به تولیدات و ابداعات  نوین بزنید و از مردم می خواهیم همه با هم و هم نفس دست به دست تولیدکنندگان و کارگران ایرانی داده با خرید کالاهای ایرانی زمینه رونق بخشیدن به اقتصاد در حال رکود ایران را فراهم سازیم چرا که آری به تولید ملی یعنی کالای ایرانی سند افتخار ملی است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رونق در تولید ملی یعنی درآمد بیشتر و افزایش فرصت های شغلی برای جوانان و فرزندان ایران

لینک خبر

خبرگزاری خانه ملت

*