• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
حمایت مراجع - استیک آلکالاین - گروه سلامت نوترون

حمایت مراجع عظام کشور از گروه سلامت نوترون

حمایت مراجع عظام کشور از گروه سلامت نوترونReviewed by گروه سلامت نوترون on Dec 5Rating: ۳.۵حمایت مراجع - استیک آلکالاین - گروه سلامت نوترونحمایت مراجع عظام کشور از گروه سلامت نوترون بابت عرضه محصول استیک آلکالاین صورت گرفته است.همچنین استفاده از این آب شفا بخش را پسندیده می دانند

آب مایه حیات جنبندگان و نباتات می باشد.
این جمله از معاني آیه مبارک: ( و جعلنا من الماء کلّ شئ حیّ) در قرآن کریم می باشد. پیامبر اکرم (ص) و سایر ائمه و بزرگان دین مبین اسلام نیز همواره تاکید بسیاری بر نوشیدن آب پاک و سالم داشته اند و از تاثیرات مفید و موثر آن بر سلامتی روح و جسم انسان بسیار گفته اند.
حضرت علی(ع) می فرمایند:
دو چیز سبب اصلاح و سلامت بدن می‌شود: “خوردن انار، نوشیدن آب خنک.”
همچنین در جای دیگر فرموده اند: “آب بهترین نوشیدنی در دنیا و آخرت است.”

حمایت مراجع عظام از گروه سلامت نوترون

نوشیدن آبی پاک و سالم همواره از نظر مراجع دينی جایگاه ویژه ای داشته است. از این رو  با نظر به اینکه آب چشمه زمزم در خانه خدا نوعی آب قلیایی می باشد، مراجع با بررسی خواص سلامت بخش استیک آلکالاين، ضمن تشکر از عرضه کنندگان این محصول، استیک الکالاين را مورد تایید قرار داده و بابت عرضه محصول فوق مراجع عظام حمایت خود را گروه سلامت نوترون اعلام نمودند.
جناب آقای آیت الله علوی گرگانی در این رابطه تصریح کرد: استفاده از اینگونه محصول آب که خواص مفید و شفا دهنده داشته باشد و دارای مضرات و تبعات نامناسب نباشد پسندیده و جایز است.

همچنین جناب آقای آیت الله سید عباس مدرسی یزدی خاطر نشان کرد: این اختراع بسیار ارزشمند است باید موسس آن را تحسین و تشویق کرد و قدم بسیار مهمی است برای سلامتی انسان ها در صورتی که موافق قانون امضاء وزارت بهداشت باشد و ضرری از ناحیه دیگر به بدن نرسد و مواد تجزیه شده از امور حرام مانند الکل و غیره نباشد و به نفع اسرائیل ولو به واسطه نباشد و شرعا جایز است که در دسترس مردم قرار گیرد.

خداوند بر توفیقات آنان بیفزاید.
نامه استفتائات مراجع عظام در رابطه با مزایای استیک آلکالاین ضمیمه گردیده است.

 

حمایت مراجه عظام از گروه سلامت نوترون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حمایت مراجه عظام از گروه سلامت نوترون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*