• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
تولید ملی

شرکت دیبا تجارت از پیشگامان تولید ملی

به گزارش خبر فردا مصطفی حسنی دبیر کمپین آری به تولید ملی در حاشیه برگزاری همایش” نوابغ فروش تولید ملی اقتصادی ایران” با بیان این خبر افزود : این ۷۰۰ بازاریاب در واقع سفیران فرهنگی ما در جامعه تولیدی کشور هستند که هم اکنون برای حمایت از کار و سرمایه ایرانی اعلام آمادگی کردند .

وی ادامه داد : کسانی که امروز از تولید ملی حمایت می کنند بدانند که این عمل آنها پشتوانه ای برای حمایت از سربازان آبادگر کشور ، کارگران و مهندسین با ارزش کشورمان است .و حفظ روحیه پر تلاش آنان همان چیزی است که کشور برای تحقق اهداف اقتصادی آینده خود به آن احتیاج دارد.

مصطفی حسنی در خطاب به بازاریابان برتر شرکت کننده در این همایش تصریح کرد : ما باید تکریم به کالای ملی را از نگاه خود آغاز کنیم و احتیاج داریم به رویایی بهتر بیاندیشیم و برای تحقق این رویا از روش های تبلیغ کلامی مناسب بهره ببریم.

گفتنی است ، در این همایش همچنین آرش منتظر صاحب مدیریت شرکت دیبا تجارت خاورمیانه ودکتر فریدون قربانیان مدیریت شركت بادران گستران به عنوان تولید کنندگان برتر داخلی به ارائه تجربیات خود پرداختند و در پایان مراسم تعدادی از نوابغ بازاریاب تولیدات داخلی تجلیل شدند.

 

لینک خبر

خبر فردا

*