• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
نمایشگاه cosmoprof - سخنرانی آقای منتظرصاحب - گروه سلامت نوترون

سخنرانی آقای منتظرصاحب در نمایشگاه Cosmoprof

از آقای منتظر صاحب به عنوان نماینده ایران در بزرگترین رویداد آرایشی و بهداشتی جهان(   نمایشگاه cosmoprof ) ، جهت سخنرانی، دعوت گردید.

ایشان اظهار کرد: بنده به عنوان مدیر عامل شرکت دیبا تجارت ( تنها نماینده شرکت کننده از ایران) به شما خوشامد می گویم.

و ما تمایل داریم تا نکته هایی از بازار ایران را در اختیارتان قرار دهیم.

ایران با بیش از ۸۰ میلیون نفر  جمعیت با درآمد تولید ناخالص داخلی بالا از مهم ترین کشورهای خاورمیانه محسوب می گردد و تنها احتمال دارد مصر و ترکیه شرایط مشابه ایران را داشته باشند.کشور در حال توسعه ایران دارای جوانانی با تحصیلات عالی می باشد.بازار ایران برای افرادی که تمایل دارند در این حرفه فعالیت داشته باشند بسیار مناسب می باشد.

همچنین قصد دارم اشاره کنم به این موضوع که در ایران بیش از ۱۰ میلیارد دلار بازار فروش در زمینه  آرایشی و بهداشتی وجود دارد.اما، آیا این کافی است؟

البته که خیر. به عنوان تحقیقات ما، پس از توافق هسته ای،  سرعت رشد بازار ایران افزایش چشمگیری پیدا کرد. ما حدس می زنیم این بازار تا سال در حدود ۲۰ میلیارد دلار ۲۰۲۰ خواهد بود. این بدان معنی است ۲۰۰٪ رشد در این بازار است.

نکته مهم دیگر این است که تهران با حدود ۱۵ میلیون نفر جمعیت دارای بالاترین نرخ حقوق و دستمزد در ایران است.

این شهر دارای ظرفیت منحصر به فرد و حتی بیشتر از بسیاری از کشورهای اطراف می باشد.همچنین ما در حال حاضر  شهرستان های بزرگ دیگری مانند شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز داریم.

ممکن است صادرات به ایران به آسانی انجام نگیرد،اما ما شما را به تولیدات داخلی در ایران  به صورت انفرادی و یا به صورت مشارکت با شرکت های ایرانی دعوت می نماییم، که علت اینها هزینه پایین زمین، انرژی، کارگر و هر عامل دیگری که بر قیمت تولید موثر است، می باشد.

همچنین به عنوان  یکه شرکت خارجی که در ایران محصولات خود را تولید می نماید، میتوانید محصولات خود را با قیمت بالاتری نسبت به محصولات مشابه به فروش برسانید که از سود بالاتری برخوردار خواهید شد.

نکته مهم دیگر اینکه ایران برای سرمایه گذاری و تجارت بسیار امن می باشد.

بار دیگر شما را به بررسی مجدد ایران و سرمایه گذاری در اینجا دعوت می نمایم.

شرکت دیبا تجارت فعالیت خود را در زمینه آرایشی و بهداشتی و محصولات سلامت به عنوان تولید کننده در اوایل سال ۲۰۰۰ آغاز کرد.

از سال ۲۰۰۸  تولیدات محصولات تحت برند خود توسط منبع خارجی صورت گرفت.تولیدات محصولات توسط شرکت از سال ۲۰۱۳ آغاز گردید که بخشی از آن در ایران و بخش دیگر توسط امکانات این شرکت در ترکیه انجام گرفت.

ما برای ایجاد خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی تا پایان سال ۲۰۱۸ در ایران برنامه ریزی کردیم تا سبد کالای محصولات خود را تکمیل نماییم.

در حال حاضر ما بیش از ۲۰ میلیون دلار در سال محصولات خود را در ایران به فروش میرسانیم.ما برنامه ریزی کردیم تا سال ۲۰۲۰ تا ۶۰ میلیون دلار این رقم را افزایش دهیم.

ما جهت ارایه محصولات با کیفیت بالا به بازار جهانی و همچنین مشارکت در هر نوع همکاری با شرکت های بین المللی، اینجا هستیم.

این باعث خشنودی ما است اگر تجربه ی ۲۰ ساله خدمات مشاوره ای در رابطه با بازار ایران در زمینه آرایشی و بهداشتی و محصولات سلامتی را ارایه دهیم.

در پایان برای همه شما ارزوی سلامتی، خوشحالی و کسب و کار پر برکت را دارم.

 

 

 

*