• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
مطهری - کمپین آری به تولید ملی - گروه سلامت نوترون

حمایت‌ مطهری از کمپین آری به تولید ملی

حمایت‌ مطهری از کمپین آری به تولید ملیReviewed by Admin on Nov 24Rating: ۳.۵

حمایت علی مطهری از کمپین آری به تولید ملی

نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است مهم تر از هر چیز در افزایش فروش تولیدات ملی، اعتقاد و باور مردم نسبت به کالاهای تولید داخلی است.
به گزارش ایسکانیوز، علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی، ضمن حمایت از کمپین آری به تولید ملی و با بیان اینکه همواره برای تأمین مایحتاج خود و خانواده از کالای تولید داخلی استفاده کرده و می کند، گفت: همیشه سعی و تلاشمان بر این بوده است که کالایی را که ایرانی است خریداری کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم باید خود به این اعتقاد برسند که تقویت تولید ملی از ضروریات جامعه است.

تاکید مطهری در استفاده از کالای ایرانی

وی، افزود: گاهی مردم با یک احساس خود کم بینی در بازار حاضر می شوند لذا باید از این حس بکاهند و تحت تأثیر جو به وجود آمده قرار نگیرند که کالای خارجی به لحاظ مرغوبیت در سطح بالاتری نسبت به کالای داخلی قرار دارد.
مطهری، اضافه کرد: مردم باید به این سطح از باور درونی برسند که اگر دو کالای خارجی و ایرانی را در یک سطح دیدند قطعا کالای ایرانی را انتخاب کنند و در این باور خود حتی تا جایی پیش بروند که با وجود ضعف در کالای داخلی، در صورت قابل قبول بودن، همان را انتخاب کنند و بدانند که باعث پیشرفت تولید داخلی خواهند شد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان نقش کمپین «آری به تولید ملی» را به لحاظ تبلیغات مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: نقش این کمپین ها تنها زمانی مؤثر است که باعث شود مردم به این اعتقاد برسند که در هر شرایطی کالای داخلی را برای مصرف انتخاب کنند.

لینک خبر صدای ایران

*