• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
مگامال ورزش و سلامت - استیک آلکالاین - گروه سلامت نوترون

گروه سلامت نوترون در مگامال ورزش و سلامت

مگامال ورزش و سلامت

“مگامال” به عنوان مکانی برجسته برای خرید، تفریح و سرگرمی است که در منطقه ای منحصر به فرد، کاملا توسعه یافته و دارای زیرساخت های خدماتی، اجتماعی و فرهنگی مناسب با چشم انداز فضای پارک احداث گردیده است. چنین اتفاقی در “مجتمع فرهنگی- رفاهی اکباتان” رخ داده است. این پروژه عظیم در غرب تهران، فاز ۲ شهرک اکباتان واقع شده و با سه هدف اصلی زیرشکل گرفته است:
• فضایی برای عموم مردم که در آن بتوانند از کار، گردش، خرید و همچنین تفریحات و فعالیت های فرهنگی، ورزشی در مکانی فرح بخش و مطابق با استانداردهای جهانی لذت ببرند.
• اشتغال زایی برای حداقل ۱۷۰۰ نفر و ایجاد ساختار اقتصادی و فرهنگی جدید و پویا برای اهالی شهرک اکباتان و شهرک های مجاور.
• تبلور مشارکت دو کشور ایران و مالزی در این مجتمع چند صد میلیون دلاری که نشان افتخار و شکوه همکاری صمیمانه دو کشور خواهد بود .
در راستای این خدمات شرکت دیباتجارت خاورمیانه،گروه سلامت نوترون در مگامال ورزش و سلامت با مشارکت شرکت بادران گستران در جشنواره بزرگ “ورزش، سفر، سلامت” که از یکشنبه مورخ ۱۳۹۴.۱۰.۲۱ تا جمعه ۱۳۹۴.۱۰.۲۵ برگزار می شود، به عنوان حامی ویژه در غرفه های سلامتی شرکت کرده تا فرهنگ استفاده از محصولات سلامتی در کشور را تبیین کنند. جهت بازدید از غرفه گروه سلامت نوترون می توانید به فاز ۲ شهرک اکباتان، مجتمع تجاری مگامال، طبقه همکف  غرفه ۳۰ مراجعه نمایید.

گروه-سلامت-نوترون-در-جشنواره-بزرگ-ورزش،-سفر،-سلامت

*