اعطای نمایندگی فروش محصولات دیبا تجارت به ایتالیا برای اولین بار

اعطای نمایندگی فروش محصولات دیبا تجارت به ایتالیا برای اولین بارReviewed by گروه سلامت نوترون on May 28Rating: ۳.۰شرکت دیبا تجارت - اعطای نمایندگی فروش محصولات دیبا تجارت به ایتالیا - گروه سلامت نوترونشرکت دیبا تجارت موفق به عقد قرارداد با ایتالیا گردید. نمایندگی فروش محصولات دیبا از جمله استیک آلکالاین برای اولین بار به ایتالیا اعطا گردید.

 

 

اعطای نمایندگی فروش محصولات دیبا تجارت به ایتالیا

 

اعطای نمایندگی فروش محصولات دیبا تجارت به ایتالیا

اقتصاد ایتالیا چهارمین اقتصاد بزرگ اروپاست و جایگاه هشتم را در جهان از لحاظ تولید ناخالص داخلی دارد. همچنین در بازار محصولات بهداشتی آرایشی جزو برترین کشورهای اروپا محسوب می گردد.

در پی مذاکرات بین المللی گسترده و حضور در رویدادهای جهانی، نظیر بزرگترین نمایشگاه آرایشی بهداشتی جهان در بولونیا و نمایشگاه بین المللی دبی، محصولات آب قلیایی استیک آلکالاین مورد توجه و استقبال بازرگانان و فعالین اقتصادی کشور ایتالیا قرار گرفت.

از این رو در نمایشگاه بین المللی دبی در جلسه ای به تشریح و تبین همکاری وسیع بین دو کشور پرداخته و پس از مذاکرات ایران برای اولین بار مدیران شرکت دیبا تجارت موفق به عقد قرارداد و صادرات محصولات آب قلیایی، نظیر استیک آلکالاین، استیک آنتی اکسیدانت پلاس و دیگر محصولات به بازار اروپا شدند.

 

*