به گزارش خبر گزاری برنا از غرب تهران، اولین همایش نوابغ فروش تولید ملی اقتصادی ایران در سالگرد تاسیس کمپین آری به تولید ملی همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) با حضوردکتر فریدون قربانیان مدیریت شرکت بادران، آرش منتظر صاحب مدیر عامل شرکت دیبا تجارت خاورمیانه، مصطفی حسنی دبیر کمپین آری به تولید ملی و بیش از  ۷۰۰ نفر از فروشندگان برتر تولیدات محصولات گروه سلامت نوترون از سراسر کشور در شرکت بادران غرب تهران برگزار شد.

بر پایه این خبر دراین مراسم ابتدا دکتر قربانیان مدیریت شرکت بادران ضمن خوشامد گویی از همه دوستان و همراهان در رابطه با محصولات بادران توضیحاتی جامع ای را ارائه داده و اظهار داشت، شرکت  بادران گستران مقدمات کسب مجوز خود را از کمیته نظارت بر بازاریابی از سال ۱۳۸۸ آغاز و بعد از طی مراحل قانونی و انجام بررسی های دقیق و اخذ تأییدیه های لازم شهریور سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت اولین مجوز بازاریابی شبکه ای ایران از وزارت صنعت ، معدن و تجارت (مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران) گردید.

در ادامه مصطفی حسنی، دبیر کمپین آری به تولید ملی گفت: حضور  بیش از ۷۰۰ فروشنده برتر تولیدات ایرانی به عنوان سفیران فرهنگی آری به تولید ملی در جامعه اقتصادی کشور ،با هدف ارائه روش های تبلیغ کلامی کالای داخلی و تکریم و بررسی جایگاه و همچنین توسعه راهکارهای فرهنگی تولیدات ملی در ایران باعث افتخار و سربلندی ما در این کمپین می باشد. .

حسنی درباره اهداف این کمپین اظهار داشت :آری به تولید ملی یعنی دست به دست تولید کننده ایرانی دادن؛ یعنی همنفس شدن با نفس های کارگر ایرانی؛ یعنی حس غرور وقتی که فروشنده فریاد بزند تولیدی ایران!یعنی کالای ایرانی خریدن، کالای ایرانی فروختن که همان هدف اقتصاد مقاومتی در کشور است .