• آب قلیایی, نوترون, استیک آلکالاین, توپ
کمپین آری به تولید ملی - شرکت دیبا تجارت - گروه سلامت نوترون

شرکت دیبا تجارت به کمپین آری به تولید ملی پیوست

شرکت دیبا تجارت به کمپین آری به تولید ملی پیوستReviewed by گروه سلامت نوترون on Jun 14Rating: ۴.۰ شرکت دیبا تجارت به کمپین آری به تولید ملی پیوستشرکت دیبا تجارت (گروه سلامت نوترون) پس از تلاش های فراوان و بازدید های مکرر از خط تولید مجموعه موفق به پیوستن به کمپین آری به تولید ملی به عنوان حامی مالی گردید،که مورد حمایت مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری می باشد.

پیوستن شرکت دیبا تجارت  به کمپین آری به تولید ملی

شرکت دیبا تجارت (گروه سلامت نوترون) پس از تلاش های فراوان و بازدید های مکرر از خط تولید مجموعه موفق به پیوستن به کمپین آری به تولید ملی به عنوان حامی مالی گردید،که مورد حمایت مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری می باشد.امید است با تلاش روز افزون در جهت کار آفرینی بیشتر،اعتلاء و ارتقای کیفیت کالای ایرانی و بومی سازی تکنولوژی شاهد پیشرفت روزافزون کشور عزیزمان ایران باشیم.

یکی از اساتید اقتصاد دانشگاه ضمن حمایت از کمپین آری به تولید ملی گفت: این کمپین می تواند مشکلات تولید و منافع جامعه را در این حوزه مطرح کند.

ایشان اظهار کرد: هر کمپینی که در راستای توجه به اقتصاد داخل تشکیل شود را مفید می دانم چرا که این کمپین ها نقش بازدارندگی در بین مردم دارند.

کمپین آری به تولید ملی حمایت از تولید داخلی

وی با بیان اینکه برای توجه به تولیدات داخل چند راه وجود دارد، تصریح کرد: نخست اینکه دولت از تولید داخل حمایت کند. دوم اینکه تولید داخل منافع مصرف کننده را در نظر بگیرد، و سوم اینکه قیمت تولیدات داخلی باید قابل رقابت با تولیدات خارجی باشد و از استاندارد و کیفیت مناسب برخوردار باشد.

دکتر نورا در ادامه افزود: باید بر اجناس وارداتی نظارت دقیق تری وجود داشته باشد تا اتفاقاتی همچون وجود روغن پالم در شیر و غیره را شاهد نباشیم. عدم رعایت مولفه های مطرح شده سبب بی توجهی مردم به تولیدات داخلی خواهد شد از این رو دولتمردان باید ابتدا این مولفه ها را پیاده سازی کنند.

وی با بیان اینکه با مقایسه کیفیت تولیدات داخل و خارج، مردم از سمت تولیدات داخلی دور شده اند، مطرح کرد: با این وجود برخی از کالا ها چون فولاد و سرامیک به دلیل کیفیت بالا و دارا بودن استانداردهای لازم به شدت مورد استقبال مردم است.

 

campaign 2_001 کمپین آری به تولید ملی

*