دکتر یانگ و رژیم قلیایی

دکتر یانگ و رژیم قلیایی
دکتر یانگ و رژیم قلیاییReviewed by Admin on Jan 24Rating:

دکتر یانگ در شبکه خبری CNN پرده از راز لاغری یکی از بیمارانش برمی دارد. خانمی با استفاده از رژیم غذایی قلیایی توانسته است بر چاقی خود غلبه کند.

با تغییر زندگی مدرن و رویکرد مردم به رژیم غذایی قلیایی سلامت بخش، متخصصان علم تغذیه به بررسی برترین رژیم های غذایی جهت سلامت و اصلاح زندگی مردم پرداخته اند.

یکی از مهمترین رژیم های غذایی که در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است رژیم قلیایی می باشد.استفاده از مواد غذایی سرشار از کلسیم، منیزیم و پتاسیم نظیر آب قلیایی (آلکالاین) در رژیم قلیایی در درجه اول اهمیت قرار دارد. استفاده از مواد غذایی ناسالم مثل گوشت قرمز و نوشابه های گازدار موجب تجمع سموم اسیدی در بدن می گردد که عوارض بسیار خطرناکی در پی دارد. از مهمترین عواقب اسیدی شدن بدن نقص در سوخت و ساز بدن است. اندام های بدن برای محافظت از سموم اسیدی چربی ها را ذخیره و انباشته می نمایند که موجب بروز چاقی متابولیک یا شکمی می گردد. اگر با استفاده از مواد قلیایی این سموم از بدن دفع گردد دیگر نیازی به چربی ها نیست و می توان مشکل چاقی را برطرف نمود.

دکتر رابرت یانگ یکی از دانشمندان مطرح در زمینه رژیم های قلیایی محسوب می گردد و کتاب پزشکی معتبری به نام معجزهpH را نوشته است. دکتر یانگ در شبکه خبری CNN پرده از راز لاغری یکی از بیمارانش برمی دارد. خانمی با استفاده از رژیم غذایی قلیایی توانسته است بر چاقی خود غلبه کند. دکتر یانگ در این برنامه توضیح می دهد که اغلب بیماری های بدن به دلیل اسیدی شدن بروز می کنند. دلیل اسیدی شدن بدن تغذیه نامناسب و استفاده از مواد غذایی گوشتی و نوشابه های گازدار است که به تدریج موجب چاقی نیز می گردد.

با استفاده از رژیم غذایی قلیایی و نوشیدن آب قلیایی (آلکالاین) حاصل از استیک آلکالاین می تواند بدن را از اسیدی شدن نجات دهد.

تاکنون موارد بسیاری از تاثیر قلیایی کردن بدن در جلوگیری از بیماری هایی از جمله مشکل چربی خون، مشکلات کلیوی، درد مفاصل، چاقی و حتی سرطان گزارش شده است. از قلیایی ترین سبزیجاتی که رژیم قلیایی توصیه می شود می توان به نخود فرنگی،هویج، بادمجان، گل کلم، کاهو، کنگر فرنگی، سیب زمینی پخته، چغندر، فلفل ، کلم بروکلی، کلم، کرفس، پیاز، سیر، مارچوبه، برگ کلم ، کاسنی، گشنیز، بامیه، خیار و … اشاره کرد.

همچنین استفاده از آب قلیایی طبیعی در کنار رژیم قلیایی در درجه اول اهمیت قرار دارد. می توانید با استفاده از استیک آلکالاین آبی مناسب رژیم قلیایی خود در اختیار داشته باشد.

این کلیپ بی نظیر را تماشا کنید.