شرکت دیباتجارت خاورمیانه (گروه سلامت نوترون)

شرکت دیباتجارت خاورمیانه (گروه سلامت نوترون)
شرکت دیباتجارت خاورمیانه (گروه سلامت نوترون)Reviewed by Admin on Oct 31Rating:

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه از دیروز تا امروز

بومی‌سازی فناوری‌های نوین یکی از اهدافی است که همواره مورد توجه سیاست‌گذاران قرار داشته و حتی در اقتصاد مقاومتی هم بر این امر تاکید زیادی شده است.

سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم اهتمام مسئولان به تحریم کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود، اتمام حجت ایشان در راستای حمایت از تولید داخلی بود.

به همین منظور شرکت دیبا تجارت خاورمیانه از سال ۱۳۸۴ تحقیقات و بررسی های خود را در زمینه سلامت و بهداشت عمومی جامعه و کاهش بیماریهای ناشی از شیوه زندگی صنعتی آغاز کرده است.

نتیجه تمامی این تلاشها به ارائه محصولاتی منحصر به فرد در زمینه سالم سازی آب آشامیدنی و بالا بردن خواص درمانی، مغذی سازی آب آشامیدنی انجامیده است.

از سال ۱۳۹۱ و پس از سه سال واردات نمونه های خارجی توپ های شستشو و استیک آلکالاین، تصمیم به بومی سازی و تولید داخلی این محصولات گرفته شد.

گروه هشت نفره از متخصصان مختلف آب، شیمی و بیولوژی با همکاری پژوهشگران و اساتیدی از دانشگاه های اراک، علوم پزشکی مشهد و شهید بهشتی در تهیه و تولید این محصول همکاری داشتند و برای دستیابی به فرمولاسیون مربوطه که بتواند بهترین و مناسب ترین تغییر را در pH آب داشته باشد، بیش از ۸۸۰۰ آزمایش انجام شده است.

اقدام برای تولید و بومی سازی استیک آلکالاین و توپ‌ های شستشو در سال ٩٣ با واردات محصولات نوترون سری آب هوشمند آغاز شد و امسال اولین شرکت ایرانی به عنوان چهارمین دارنده تکنولوژی جهان موفق به تولید محصولات آلکالاین شد.

از مهمترین اقدامات انجام شده در این راستا راه اندازی خط تولید محصولات استیک آلکالاین و توپ شستشوی نوترون، راه اندازی واحد مشاوره و خدمات رایگان گروه سلامت نوترون است.

تاییدیه های شرکت دیبا تجارت خاورمیانه

همچنین راه اندازی واحد علمی و تحقیقات و ارتباط مستقیم با دانشگاه و اخذ استانداردها، تاییدیه ها، گواهینامه ها و … از مراکز داخلی نظیر تاییدیه آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت و تاییدیه آزمایشگاه استاندارد از دیگر اقدامات این شرکت می باشد.

تاییدیه های بین المللی شامل استاندارد اتحادیه اروپا CE، تاییدیه سازمان غذا و دارو ایالات متحده FDA، اخذ استاندارد ایزو ۹۰۰۱، اخذ استاندارد شرایط مطلوب تولید GMP و اخذ استاندارد رضایتمندی مشتری ایزو ۱۰۰۰۴ می باشد.