۱۰ مزیت آب قلیایی

۱۰ مزیت آب قلیایی

۱۰ مزیت آب قلیایی  که برای ارتقاء سطح سلامت و بهداشت جامعه می باشد، در ویدیوی زیر قرار داده شده است.دانشمندان از دیرباز دریافته اند که در کشورهای شرق اسیا مردم از طول عمر و سلامت بالاتری برخوردارند و دلیل آن استفاده از آب قلیایی (آلکالاین) است.

آب قلیایی تولید شده از استیک آلکالاین آبی مشابه چشمه های قلیایی در اختیار ما قرار می دهد.

۱۰ مزیت آب قلیایی

اول از همه آبرسانی بهتره: چون مولکول های آب قلیایی (آلکالاین) ریزترند و سریعتر به سلولهای بدن نفوذ می کنند.

دوم سم زداییه: سم زدایی بدن توسط کلیه ها انجام می شه. آب قلیایی سرشار از مواد معدنیه که باعث دفع سموم اسیدی مثل اسید اوریک می شه. دوست داری که با کلیه های سالمتر احساس بهتری داشته باشی؟ منم همینطور!

سوم تعادل pH بدنه: خوردن فست فود و نوشابه گازدار باعث اسیدی شدن بدن می شه که عاقبتش نقص سوخت و ساز بدنه. مثل فشار خون بالا، قند بالا و چربی بالا. مطالعات نشون داده که آب قلیایی با بالا بردن pH خون ۴۰ تا ۷۰% موارد مشکلات سوخت و ساز بدن رو درمان می کنه.

چهارم کاهش وزنه: آب قلیایی باعث می شه تا کالری بیشتری بسوزونید. ثابت شده که با مصرف روزانه آب قلیایی می شه در عرض ۲ ماه ۶ کیلو وزن کم کرد. (فکر کنم این یکی رو خیلی ها دوست داشته باشین)

پنجم خواص ضد پیریه: آب قلیایی باعث افزایش کارایی مواد غذایی آنتی اکسیدان، مثل ویتامین C می شه. مهمترین عاملی که باعث پیری می شه رادیکالهای آزاد هستند. آنتی اکسیدان ها با خنثی کردن رادیکالهای آزاد بدن رو در برابر فرسایش و پیری محافظت می کنن. (این می تونه خبر خوبی برای خانم ها باشه)

ششم سلامتی قلب و فشار خونه: آب قلیایی با کاهش کلسترول و افزایش املاح مفید بدن باعث پایین اومدن فشار خون می شه.

هفتم سلامتی کبده: کار کبد سم زدایی و از بین بردن چربی های مضر بدنه. پس آب قلیایی با بالا بردن قدرت آنتی اکسیدانی از تجمع چربی ها توی کبد جلوگیری می کنه.

هشتم سلامت استخوانهاست: وقتی pH خون اسیدی می شه برای جبران از کلسیم استخوانها استفاده می کنه و موجب پوکی استخوان می شه. آب قلیایی با تنظیم pH خون از پوکی استخوان جلوگیری می کنه.

نهم سلامت دستگاه گوارشه: دانشمندا ثابت کردن که آب قلیایی از عواض گوارشی مثل رفلکس معده و یبوست جلوگیری می کنه.

و دهم بالا بردن توان ورزشیه: آب قلیایی با خنثی کردن اسید لاکتیک باعث می شه تا کمتر خسته بشید و انرژی بیشتری برای ورزش داشته باشید.

۱۰ مزیت آب قلیایی و استیک آلکالاین

استیک الکالاین یه فیلتر قابل حمل که تو بطری نیم لیتری بعد از ۲ ساعت آب رو قلیایی می کنه و بیشتر از ۲۷۰ بار هم قابلیت مصرف داره.